Vytvořit téma

Téma: Intimní chirurgie

Máte dotazy ohledně intimní chirurgie? Najděte všechny potřebné informace na toto téma a spojte se s ostatními lidmi na fóru.

Následky nezdařené labioplastiky

Anonymní
· Vytvořeno: 5. 4. 2009 · Aktualizováno: 10. 3. 2021

Dobrý den.Ráda bych se zeptala ostatních,kteří již po labioplastice mají a nejsou spokojeni,jestli se dovolali nějakého odvolání.Ja jsem dopadla velice špatně.Byly mi porušeny nervy i klitoris,takže místo o zlepšení sex.prožitku,jsem z větší části o citlivost přišla a při doteku mívám řezavé bolesti.Není pochyb,že došlo k psych.ale i zdravot.ujmě na zdraví.Zajímalo by mě,kdo máte podobnou zkušenost ařešily to.Napište prosím.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

5 komentářů

• Nika629363
    10. 3. 2021

Ahojky, ja jsem byla na jednostranne labioplastice pred cca tremi lety a taky nejsem moc spokojena. Nastesti citlivost mam porad stejnou a s klitorisem nic nemam. Každopádně si to chvilema i vycitam, ze jsem do zakroku sla a kdybych mohla vratit cas, tak bych si do takove oblasti zasahovat nenechala. Ale co se divam kolikrat na zakroky pred a po a jak dopadly nektere holky, tak to fakt nezavidim, to bych se nejspis psychicky zhoutila, kdyby se mu neco takovyho stalo a vlastne i tobe. Kde jsi na zakroku prosimte byla a jak dlouho mas po operaci? Ono je to dost citlive misto a opravdu to chce cas.

• Eagleraya
    9. 3. 2021

Dobrý den, omlouvám se za další identický dotaz, ale by byste tak hodná a do emailu posdílela název lékaře? Jinak pevně doufám, že se Vám podařilo najít někoho, kdo Vám pomohl. S pozdravem, Andrea (xxxxxx@xxxxx.com) (Váš email byl vymazán z důvodu Zásady ochrany osobních údajů)

• Vivi890125
    14. 11. 2020
    Nejlepší komentář

Dobrý den, procházím si teď podobnou situací, mohla bych Vás do emailu poprosit o jakého chirurga šlo? zda je to ten samý? A jak jste situaci vyřešila? Děkuji xxxxx@xxxxx.cz

• luuva
    4. 5. 2009

Dobrý den,

stejně tak jako slečna Mishelinka ijá jsem se zalekla po přečtení Vašich řádek...mohu požádat o totéž...lucie.vachudova@seznam.cz.

Mnohokrát děkuji za vaši odpověď.

Lucie Vachudová

• Mishelinka
    19. 4. 2009

Dobrý den, Nemám sice zkušenost s Labioplastikou, ale zaujmul mě váš komentář. Chci taky podstoupit tento zákrok a po vašem komentáři jsem dostala i strach nemohla by jste mi o tom vašem zákroku říct víc, i na které klinice jste si to nechala dělat? Můj kontaktní e-mail je Misa.Zsi@seznam.cz. Předem děkuji a kdyby jste se mnou spojila budu moc ráda s pozdravem Michaela Zsigmondová

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!