Vytvořit téma

Téma: Intimní chirurgie

Máte dotazy ohledně intimní chirurgie? Najděte všechny potřebné informace na toto téma a spojte se s ostatními lidmi na fóru.

Labioplastika v okoli Brna

Nika629363
· Vytvořeno: 29. 11. 2020 · Aktualizováno: 9. 3. 2021

Dobry den, prosim, nejaky dobry lekar z Brna a okoli co provadi denno denne labioplastiky a je opravdu peclivy? Byla jsem pred tremi lety na jednostranne labioplastice a moc spokojena nejsem, tak zvazuji o korekci, ale mam trochu obavy abych pak byla spokojena a mela jsem to pekne soumerne. Slo by s tim neco udelat? Dekuji moc.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

3 komentáře

• Eagleraya
    9. 3. 2021
    Nejlepší komentář

Dobrý den, na labioplastice jsem nebyla, ač o ní vážně uvažuji. Ale mám za sebou augmentaci prsou u doktora Hýži, který má kliniku v Brně, a pokud bych po zákroku nemusela absolvovat 2h cesty v sedě do Prahy, určitě bych na labioplastiku šla. Má velmi dobré estetické cítění a co se jizev týká, nemá za mě konkurenci. Každý, kdo mé jizvy viděl, nevěřil, jak krátce po zákroku jsem byla. Je velmi pečlivý. S pozdravem, Andrea

• MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    22. 12. 2020

Ahoj Nika, našla jste lékaře?

• lucinkaHvezdicka
    Doporučený člen
    16. 12. 2020

Dobrý den Nika,
    na tomto odkazu naleznete seznam chirurgů z jihomoravského kraje.
    👉 https://www.estheticon.cz/chirurgove/operace-zenskeho-genitalu/ceska-republika/jihomoravsky 👈
    Už jste nějakou konzultaci o korekci absolvovala?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!