Vytvořit téma

Téma: Intimní chirurgie

Máte dotazy ohledně intimní chirurgie? Najděte všechny potřebné informace na toto téma a spojte se s ostatními lidmi na fóru.

Labioplastika-reoperace?

sara900734
· Vytvořeno: 9. 5. 2021 · Aktualizováno: 8. 11. 2021

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda by mi někdo mohl doporučit doktora na labioplastiku. Někoho s kým jste opravdu spokojení, nedělá mi problém dojet po celé ČR. Jen hledám někoho komu mužů 100% věřit ze udělá co si představuju. Už jsem labioplastiku 2x podstoupila a nejsem spokojená. Jestli mi někoho můžete doporučit budu moc šťastná... dekuju

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

10 komentářů

• Boubelka86
    Doporučený člen
    8. 11. 2021

Ahoj Terez, nechtěla napsat Tvůj vlastní příběh společně s doporučením na paní doktorku? Určitě Ti bude vděčná, stejně tak uživatelky co hledají informace a recenze. Hned tady pod tím linkem můžeš příběh napsat. ;) 👉 https://www.estheticon.cz/create-review

• Terez90
    6. 11. 2021

Dobrý den ,za mne MUDr Moravcová z Perfect clinic ,jsem 3 týdny po zákroku a super ,nicméně, paní doktorka už má svou kliniku Divine a v Perfectu nepracuje

• majklis1111
    23. 8. 2021
    Nejlepší komentář

Ja jsem byla taky v Perfect Clinic. 2x . Kufa a reoperaci Kobzik . Už nikdy více, tahle klinika není kvalita, ale kvantita. Kdyby jsem mohla, tak je žaluji, za to co mi udělali, byla to hrůza des . Všem by měli sebrat certifikáty !

• sara900734
    1. 8. 2021

Nechci jmenovat veřejně. Ale s touto klinickou nejsem vůbec spokojena. Podstoupila jsem tam 2 zákroky a oba špatně. Mají dobrý marketing ale tím to tak končí…

• sarinkaaasss
    22. 6. 2021

V Perfect clinic u koho jste byla prosím

• Nika629363
    13. 5. 2021

No muzeme, napisete sem telefonni cislo a ja bych vam kdyztak zitra brnkla?

• sara900734
    11. 5. 2021

Žádné fotky nemám, ale Koukala jsem ze jste se po někom také sháněla. Našla jste někoho? Jsem schopna dojet i do Brna. Nebo kdyby bylo možné se zkontaktovat nějak jinak než tady?

• Nika629363
    11. 5. 2021

Mate nejake fotky pred a po? Ja jsem byla na jednostranne labio pred psr lety a take nejsem spoko..

• sara900734
    11. 5. 2021

Byla jsem v Praze v perfectclinic. A myslím ze to mám teď ještě horší než jsem měla...

• Nika629363
    11. 5. 2021

Dobry den, u koho jste byla?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!