Vytvořit téma

Téma: Intimní chirurgie

Máte dotazy ohledně intimní chirurgie? Najděte všechny potřebné informace na toto téma a spojte se s ostatními lidmi na fóru.

Změna pohlavý z ženy na muže

Kate_ina_Tesa_ova
Praha · Vytvořeno: 26. 6. 2021 · Aktualizováno: 18. 10. 2021

Dobry den, přemýšlím už delší dobu o změně pohlavý zatim jse mi nepovedlo zjistit informací a chtěla bych tím to radu vím že musim k sexulogovy a psychologovy aby mi nasadily hormonalni lecbu na zmenu pohlavy ale nevim jak mam zacit. A uz jsem v koncich s tim. Kdyby poradil kdo koliv aspon s necim byla bych rada. Dekuji za odpovedi. Tesařová K.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

4 komentáře

• Billie
    18. 10. 2021

Byl jsem tam 3x, teď půjdu až mi skončí platnost opakovacího receptu, který mám na rok. Mezi tím jsem měl změnu dokladů a ze zdravotních důvodů hysterektomii, jinak bych musel ještě dlouho čekat. Takže někdy v létě bych měl jít na top.

• MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    18. 10. 2021

Dobrý den Peto,
    jak často máte sezení u sexuologa?
    Díky

• Billie
    17. 10. 2021
    Nejlepší komentář

Já vlezl na net a našel jsem si nejbližšího sexuologa s tím, že si nemusíme sednout a budu muset jezdit až kdo ví kam. Za měsíc jsem byl na hormonech, teď se holím a mluvím basem- po 5 měsících.

• MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    28. 6. 2021

Dobrý den Kate, na toto téma je již jedna diskuze založena. Můžete se připojit a zeptat přímo tam
    https://forum.estheticon.cz/operace-transsexualu/co-bych-mel-vedet-o-zmene-pohlavi-48797
    Přeji hodně štěstí a sil v této dlouhé cestě

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!