Vytvořit téma

Téma: Intimní chirurgie

Máte dotazy ohledně intimní chirurgie? Najděte všechny potřebné informace na toto téma a spojte se s ostatními lidmi na fóru.

Hledám operatéra

Linda41046
· Vytvořeno: 7. 2. 2010 · Aktualizováno: 27. 12. 2010

Hledám chirurga, specialistu, plastika co by mi provedl nasledujíci operace. Nakolik se už nemíním dohadovat s žádnou komisí. Jsem dlouhodobě na HST mám stanovenou Dg. 64.0 splňuji standarty WPATH a HBIGDA potřebné pro následujíci operace:
- vaginoplastiku inverzni techniku s pridavkem kůze ze scrota dosažení hloubky 16 cm - labioplastiku (kontrukci malých a velkých stydkých pysků) - penectomii (odstranění penisu) - orchidectomii (odstranění varlat) - clitoroplastiku (konstrukci klitorisu)

Věřím, že se tady najde odborník co se do takové operace pustí. Pokuď je potřeba přinesu fotodokumntaci jak správne tu operaci provést a vysvetlim kroky které jsou zapotřebí aby operace dopadla dobře. V případe, že ani tady nikoho nenajdu pustím se do toho sama. Chtěla bych pak poprosit nekterého z lékarů jestli mi umí na 14 dní pučit/pronajat následujíci věci: 1x Kauterizační skalpel / koagulacní s jehlou a jinými nástavci 1x horkovzdusný sterilizátor 1x Gynekologický stůl s držákem na infuzi 1x M7000 Ostatní chirurgický načiní co potřebuji si umím sehnat, včetne infuzních roztoku a lokální anestezie, atd.

Možná to zní šílene, ale ja už fakt nemám chuť se dohadovat s komisí.

Děkuji za odpovědi a nabídky a teším se na společnou spolupráci.

Linda

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

5 komentářů

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Anonymní

  27. 12. 2010

  Ahoj Lindo, zkoušela jsi se zeptat některých plast chir center v zahraničí? Thajsko je vyhlášená destinace na sex change..

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Anonymní

  27. 12. 2010

  AHOOJ LINDO...... JAK SE TI VEDE ...hmm kurva asi blba otazka...CO.? VIDÍM A ČTU, POŘÁÁD BOJUJEŠ...TO JSOU PĚKNÉ KURVY CO TI DĚLAJÍ..... PŘEJU NERVY Z OCELY!!!!!!!!!!!!SNAD SI JEDNOU PŘIJDEŠ NA SVÉ........ DRŽ SE HOLKAAAAA.
  AGHATOCLES......

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Sandra1983
  15. 12. 2010

  Ahoj Lindo,moc ti fandím!Dej mi prosim vědět jak jsi opadla,zajima mě to...E-ail...JosefPetricak@seznam.cz

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Anonymní

  31. 10. 2010

  Ahoj, prosím tě, nepomohla bys mi s mou bakalářskou prací zabývající se transsexualitou? Samozřejmě anonymně, ráda bych více pochopila problematiku - jde mi o osobní zkušenosti. Ozvy se mi na mail jaruska.87@seznam.cz. Děkuju moc!

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Anonymní

  24. 5. 2010

  zdarec TY JSI LINDA BXXXX? JA JEN ŽE TO ZNÍ ŠÍLENĚ...

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!