Vytvořit téma

Co bych měl@ vědět o změně pohlaví

Martinaa6
Doporučený člen
Brno · Vytvořeno: 3. 2. 2021

Ahoj všem! Rád@ bych založil@ tuto skupinu abychom si mohli poradit, doporučit a hlavně podpořit v naší přeměně. Rád bych se vám představil. Jmenuji se Martin, moje rodina, kamarádi a můj přítel mi říká Marťo. Již od raného věku jsem věděl, že se mnou není něco v pořádku. Nebavilo mě hrát si s autíčky ani stavět stavebnice, mě se líbili panenky, oblečky a rád jsem se přehraboval a převlékal v mamky šatníku. Mám velké štěstí, protože moje rodina mě od začátku v moji sexualitě podporovala a tak je to i dodnes. Několik let později po hodně velkém a dlouhém rozhodování jsem se rozhodl@, že právě teď nastal ten pravý čas podstoupit moji přeměnu. Můj sexuolog a psycholog jsou také pro. Teď to tedy pro mě začne, vím, že je to běh na dlouhou trať a nebude to lehké, ale věřím, že s podporou mých blízkých a vás, žen a mužů co chtějí vypadat tak jak se cítí to vše dobře dopadne. Budu rád@ za každý příběh, doporučení lékaře dokonce i implantátu prsu.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

0 komentářů

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi vás vyslechneme
Zúčastněte se fóra Estheticonu. Už nám chybíte jen Vy!