Vytvořit téma

Téma: Intimní chirurgie

Máte dotazy ohledně intimní chirurgie? Najděte všechny potřebné informace na toto téma a spojte se s ostatními lidmi na fóru.

Co bych měl@ vědět o změně pohlaví

Martinaa6
Doporučený člen
Brno · Vytvořeno: 3. 2. 2021 · Aktualizováno: 11. 10. 2021

Ahoj všem! Rád@ bych založil@ tuto skupinu abychom si mohli poradit, doporučit a hlavně podpořit v naší přeměně. Rád bych se vám představil. Jmenuji se Martin, moje rodina, kamarádi a můj přítel mi říká Marťo. Již od raného věku jsem věděl, že se mnou není něco v pořádku. Nebavilo mě hrát si s autíčky ani stavět stavebnice, mě se líbili panenky, oblečky a rád jsem se přehraboval a převlékal v mamky šatníku. Mám velké štěstí, protože moje rodina mě od začátku v moji sexualitě podporovala a tak je to i dodnes. Několik let později po hodně velkém a dlouhém rozhodování jsem se rozhodl@, že právě teď nastal ten pravý čas podstoupit moji přeměnu. Můj sexuolog a psycholog jsou také pro. Teď to tedy pro mě začne, vím, že je to běh na dlouhou trať a nebude to lehké, ale věřím, že s podporou mých blízkých a vás, žen a mužů co chtějí vypadat tak jak se cítí to vše dobře dopadne. Budu rád@ za každý příběh, doporučení lékaře dokonce i implantátu prsu.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

22 komentářů

• katerinabra837185
    11. 10. 2021

Ahoj Oto,

cenová nabídka neexistuje. Je to všechno individuální záležitost která se postupně vyvíjí a jsou s ní spojeny další zákroky v obličeji, prsní implantáty, kosmetika, kadeřnictví. Nekupuješ nové auto ale nový život. Zajdi nejdříve k sexuologovi a uvidíš co ti poví, tam všechno začíná.
    Katka

• Oto
    10. 10. 2021

Mám zájem o cenovou nabídku na změnu pohlaví. Jestli to hradí celé pojišťovna,nebo ne. Mám pojištovnu 211.
    A na jak dlouho by byla léčba a kdy by ta operace byla možná. Moc toužím po tom stát se ženou. Předem moc děkuji za odpověď. Oto Pilz

• katerinabra837185
    10. 8. 2021

Ráda pomohu všem co mají zájem. Sama jsem si vším prošla proto chci pomoci i s prací, protože ne každý zaměstnavatel tu změnu vezme s nadhledem. Já jsem měla štěstí že jednak pracuji sama pro sebe a navíc s lidmi z Holandska, kde je naše problematika v naprosté pohodě a lidé nám normálním holkám fandí.
    Holky nebojte se ozvat.
    Pa.
    Katka

• MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    10. 8. 2021

Dobrý den Katko, moc si vážím Vaší pomoci a upřímnosti. Jste v komunitě velkou podporou. Mějte krásný den

• katerinabra837185
    9. 8. 2021

Holky sháníte některá práci? Máme pro vás nabídku na buďto:
    - práce ve skleníku
    - poradce CBD kosmetiky, kterou vyrábíme v ČR.

• katerinabra837185
    9. 8. 2021

Jinak jsme založily s kamarádkou v Rakousku a ČR skupinu pro naše otázky a odpovědi pod názvem Damenwerk tak holky která by z vás měla zájem se setkat ve skupině TS ženy (já) a biologických žen, které jsou připraveny vám pomoci pište. Ostrov pochopení a užitečných rad je připraven. Papa Katka

• katerinabra837185
    9. 8. 2021

Hledáš někoho soudruhu?

• katerinabra837185
    9. 8. 2021

Je dobře že někdo zablokoval toho strýce co nic nenapsal a blbě na nás hleděl, nebylo mi z toho ani trochu dobře. Ať se ten kdo něco chce vědět vyjádří a jinak ať sem nestrká čumák. Je to naše holčičí fórum a prudiče mezi sebe nechceme. Holky mějte se krásně. Pa Katka

• katerinabra837185
    30. 6. 2021

Holky ahojte, mám radost že víte co chcete, že žádná z vás se neřadí mezi psa, kočičku, semafor a letadlo jak je dnes moderní. Cokoliv budete potřebovat, ráda vám všem poradím a pomohu. Karka

• Kate_ina_Tesa_ova
    30. 6. 2021

Ahojky Kato, dobre dekuji. Prectu a kdyby neco zeptam se

• katerinabra837185
    30. 6. 2021

Ahoj Katko, v mých předchozích příspěvcích najdeš všechno, přečti si je prosím a pokud by ti nebylo cokoliv jasné, napiš sem, ráda ti pomohu.
    Měj se krásně.
    Kateřina

• Kate_ina_Tesa_ova
    30. 6. 2021

Dobrý den, já bych se ráda chtěla nechat předělat ale nevím na koho se obradít chtěla bych radu jak postupovat a jak na to. Děkuji za odpověď.

• katerinabra837185
    28. 5. 2021

Ahoj Luci,
    hodně mi pomohly dvě holky, které již měly vše za sebou a nasměrovala mne k nim Hanka Fifková, obě si již žijí svůj vlastní ženský život takže jejich jména zmiňovat nebudu, ale mohu potvrdit že na začátku každá z nás potřebuje někoho, kdo bude naslouchat, poradí, utře slzu a bude nám s ním dobře. Já jsem měla dvě skvělé holky okolo sebe, které mi uměly poradit a od začátku jsem pro ně byla holka, teď jsem tady pro vás já.
    Ptejte se holky na cokoliv chcete, ráda pomohu.
    Katka

• lucinkaHvezdicka
    Doporučený člen
    28. 5. 2021

Káťo, moc díky za odpovědi. Jsem si jistá, že Tvůj příběh, rady a "nasměrování" pomůže spoustě lidem, kteří se necítí být tím čím se narodili a teď "bádají" a nevědí kudy kam.
    Kdo Tobě v začátcích pomohl?

• katerinabra837185
    26. 5. 2021

Ahoj holky,

ještě abych nezapomněla, první věc na kterou se mne Hanka Fifková ptala bylo, jaké mám vymyšlené dívčí jméno, od malička jsem chtěla být Kateřina takže jsem to vysypala ihned z rukávu.
    Tohle je také důležitá informace, když nebudete vědět jak se chcete jmenovat, trochu to psychologa znejistí a vás také. Všem doporučuji založit profily pod jmény, které by jste jako nastávající ženy chtěly mít v dokladech.
    Pa
    Katka

• katerinabra837185
    26. 5. 2021

Ano, chodila jsem k Hance Fifkové na sexuologii a psychoterapii, po šesti měsících jsem začala s hormonální terapií (Androcur, Estrofem), před operací v Thajsku jsem dostala dobrozdání od Hanky a psycholožky MUDr. Krulové u které jsem byla před zahájením hormonální terapie na psychotestech.

• Martinaa6
    Doporučený člen
    26. 5. 2021

Jinak já tvůj příběh vidím :)

• Martinaa6
    Doporučený člen
    26. 5. 2021

Ahojte Káťo, ty jsi nepodstoupila klasickou přeměnu - sexuolog, psycholog atd? Hormonální léčbu jo ne?

• katerinabra837185
    25. 5. 2021

Byl celkem dlouhý, neudělala jsem někde chybu?

• katerinabra837185
    25. 5. 2021

Proč prosím nevidím svůj předchozí komentář?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!