Vytvořit téma

Téma: Obličej a krk

Uvažujete podstoupit ošetření obličeje nebo krku, ale stále máte pochybnosti? Na fóru zaměřujícího se na tvář a krk najdete ty nejlepší tipy!

Viditelna jizva po operaci hornich vicek

pixie856440
· Vytvořeno: 18. 12. 2019 · Aktualizováno: 16. 2. 2020

Dobry den, v kvetnu 2019 jsem absolvovala operaci hornich vicek. Bohuzel jsem s vysledkem nespokojena, jelikoz rez byl veden mimo ocni ryhy a zvlaste na pravem oku mam viditelnou jizvu. V zevnich koutcich obou oci mam navic viditelna zakonceni a nerovnost na pokozce, takze mam trvale nasledky, ktere me snizily sebevedomi. Schovavam se za tmave bryle a zakryvam viditelnejsi stranu vlasy do strany. Vzhledem k pristupu lekare, ktery operaci provadel, jsem v nej absolutne ztratila duveru a po nekolika bagatelizacich situace, jsem uz zpet na kontrolu nesla. od te doby jsem absolvovala osetreni pristrojem plexr, ktere pomohlo jen mirne. Jizva je stale viditelna na prvni pohled. Jsem z toho zoufala a rozhodnuti jit na operaci zpetne lituji. Doporucuji vsem, aby si jakykoliv takto radikalni zasah do obliceje, velmi rozmysleli.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

1 komentář

• Jana881324
    16. 2. 2020
    Nejlepší komentář

Zdravím,
    věřím Vám, jsem 18 dnů po operaci, jizvy stále nateklé, neforemné a velmi citlivé. Vůbec nejsou v záhybu. Oči jakoby povadlé po pláči. Každé jiné...... Nešla jsem na operaci k vůli kráse, ale hlavně, že převis kůže už byl hodně viditelný až na řasy, oči unavené, což oční lékařka psala do zprávy ( výkon jsem hradila ). Nedostala jsem ani řádné instrukce, kontrola po vytažení stehu za měsíc, nemasírovat, nemalovat se - což by ani nešlo. Nevidím to optimisticky a taky lituji, že jsem podlehla i názorů ostatních. Nechodím ani na kosmetiku, zvládám vše sama a najednou jsem provedla takovou hloupost. Roky jsem to odkládala......

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.