Vytvořit téma

Téma: Intimní chirurgie

Máte dotazy ohledně intimní chirurgie? Najděte všechny potřebné informace na toto téma a spojte se s ostatními lidmi na fóru.

Styl provedené obřízky

Hemi454
Zlín · Vytvořeno: 13. 10. 2020 · Aktualizováno: 3. 1. 2021

Dobrý den, chci se zeptat o jaký typ obřízky se jedná ? A jestli by byla možná reoperace ? Na každé straně mám jinak dlouhý zbytek vnitřní předkožky, tím pádem to nepatrně ohýbá žalud směrem doleva.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

1 komentář

• Karel
    3. 1. 2021
    Nejlepší komentář

Ahoj.
    Reoperace je možná. Je potřeba vědět, že existují dvě základní operační metody jak provést obřízku. Zjednodušeně řečeno metoda "nástřih" a "rukáv". Metoda nástřih je rychlejší a jednodušší a častěji vznikají nesouměrnosti, jaké máš ty. Jen minimum doktorů zvládá " rukáv" protože je složitější. Ale právě tato metoda zajistí souměrný výsledek. Proto bys měl dobře vybírat lékaře na reoperaci. Já jsem měl obřízku dělenou metodou "rukáv" (sleeve resection) a s výsledkem jsem velmi spokojený.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!