Korekce nosu bez operace

Bessi
· Vytvořeno: 21. 9. 2016 · Aktualizováno: 6. 8. 2019

Dobrý den. Někde jsem četla, že je možná korekce nosu i bez operace. Je o tom na internetu dost článků, ale na stránkách žádné kliniky jsem se o tom nedočetla. Konkrétně se má nos srovnat tím, že se vpíchne nějaká látka, která hrot nosu zarovná. Je to tedy možné? Děkuji za odpověd.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

10 komentářů

• Anonymní

6. 8. 2019

Bessi, to mám radost! Ano, (ne)výhodou je to, že se kyselyna vstřebá, ale zase chirurgická operace nosu je mnohem náročnějši jednak na rekonvalescenci a také cenově. Napíšete mi jméno pani doktorky? Děkuji

• Bessi
    2. 8. 2019
    Nejlepší komentář

Ahoj. Ano na zákroku jsem byla. Byla jsem na klinice v Brně. Paní doktorka moc milá a profesionální. Hrozně mě překvapil přístup, prostě paráda. Věna byla myslím okolo 6000,- ale je to podle toho kolik ml kyseliny se použije. Byla jsem spokojená... nevýhoda je že kyselina se časem vstřebá. Chtěla bych jít zvonu, ale teď už se to pohybují okolo 10 000,- nahoru což je poměrně dráha záležitost. Tak váhám. Kdyby vás cokoli zajímalo... poště ráda poradím ?

• Anonymní

2. 8. 2019

Bessi, je to poměrně dlouho, co jsi psala tento přispěvek. Šla jsi nakonec na zákrok? Děkuji

• Anonymní

22. 9. 2016

A ke komu půjdeš?

• Bessi
    21. 9. 2016

Jestli se mi postesti a na zákrok půjdu určité udělám foto před a po a pak pridam. Bohužel ještě nevím zda mi paní doktorka vyhoví a nebude to problém.

• Anonymní

21. 9. 2016

Tak to určitě budete spokojená :-), nevložila byste fotku?

• Bessi
    21. 9. 2016

skratka hrbolek který uplně kazí tvar nosu ...chtěla bych ho zarovnat pomocí vyplně -)

• Anonymní

21. 9. 2016

prima, tak dej vědět...a ty už jsi po nějaké operaci nosu? Nebo copak Ti na něm vadí?

• Bessi
    21. 9. 2016

Děkuji :-)
    Už jsem si napsala na kliniku do Brna kterou jsi mi v odkazu poslala :-)

• Anonymní

21. 9. 2016

Ahoj Bessi, vkládám Ti odkaz na seznam lékařů, kteří tento výkon dělají
    http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/nechirurgicka-korekce-nosu

Můžeš si vyfiltrovat podle kraje. Určitě dej vědět, jak postupuješ, držím palce

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.