Vytvořit téma

usazené tuky spodní záda, boky

Mereia
Praha · Vytvořeno: 4. 1. 2021 · Aktualizace: 31. 3. 2021

Dobrý den, existuje nějaký zákrok, který by mi zlikvidoval tuky na spodních zádech po stranách? Jsem hubená.... jen mám toto usazené a štve mě to. Myslím si, že vyloženě na liposukci to asi není....nebo pokud lze provést nějaká mini? O Injekční lipolýze jsem si nečetla nic dobrého od lidí co tím prošli. Ještě nějaká (fungující) možnost?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

4 komentáře

• beautyholic
    31. 3. 2021
    Nejlepší komentář

Neinvazivní zákroky fungují, ale nejsou trvalé a je třeba mnoho opakování (drahá zábava). Nehledě že teď jsou salony které toto nabízejí zavřené. Možnost je tedy víc zhubnout nebo jít na liposukci. Ale madla lásky jsou pro nás ženy normální záležitost a mají funkci ochrany ženských orgánů, takže nejrozumnější je asi přestat hledat chyby na krásném zdravém těle a vykašlat se na to :-).

• Mereia
    23. 3. 2021

hamzy: Lipo - tím myslíte tu lipolýzu? Mně už na to dělali bůh ví co, ale bylo to k ničemu. Už jsem z toho naštvaná...

Martinaa69: požehnaně toho je, ale ptám se na vlastní pozitivní zkušenost... už jsem vyhodila spoustu peněz za tyhle blbosti.

• hamzy
    6. 3. 2021

Pokud máte usazený tuk v bocích na zádech tak bych řekla že jediné Lipo odbourá. Byla jsem nedávno na stehna a boky a byla jsem překvapená jak si paní Dr. Moravcová prohrála právě se spodními zády boky

• Martinaa6
    Doporučený člen
    28. 1. 2021

Můžete zkusit Kryolipolýzu, Kavitaci, Lipomasáž, Radiofrekvenční liposukci ... Koukněte tady na https://www.estheticon.cz/zakroky/alternativa-liposukce-neinvazivni-odstraneni-tuku-a-celulitidy je toho požehnaně

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.