Vytvořit téma

Velmi silná hyperhidroza na dlaních a v podpaždí

ruza905033
· Vytvořeno: 4. 5. 2020 · Aktualizace: 4. 11. 2020

Dobrý den, je mi 21 let jsem žena a trpím od dětství hyperhidrózou hlavně na dlaních chodidlech mezi prsty a v podpaží otravuje mi to život každý den nenávidím to rodiče mě jako malou samozřejmě vláčeli po doktorech na elektroléčby různé bylinkové odvary a tak a jelikož jsem skeptická vůči doktorům a operacím protože se bojím že by mi pocení stejně nezmizelo tak se chci zeptat jestli je tady u nás v česku možné získat potvrzení od doktora na to že můžu hulit marihuanu s THC zjistila jsem že vysušuje totiž sliznice a mě to pomáhá už pár let připadám si jako feták když kouřím ganju a přitom se tím léčím tak nešlo by s tím něco udělat abych se tím mohla legálně léčit? jakoby když si ubalim toho jointa tak se nepotím třeba 4 hodiny po tom žádná jiná léčba mi zatím nezabrala a mě už to fakt nebaví se potit vždyť ani nemůžu někomu podat ruku při seznamování nebo někde na úřadech podepisovat papír protože se hned rozmočí a ve škole to bylo peklo snesu jen čistě bavlněné oblečení ostatní syntetický látky jsou mi na dotek k zbláznění odporné už jsem kvůli tomu i několikrát né málokrát přemýšlela nad sebevraždou vím jen že to mám po své tetě jakoby mého táty ségře takže je to v genech nikoho jiného na světě s tímto problémem neznám a když dám ruku v pěst jakoby dlaň tak mi z toho začne po chvíli kapat pot to samé v podpaží hned po vykoupání se potím mívám z toho až skoro zimnice celý život jak mě polije studený pot čím jsem starší tak je to horší prostě vás prosím aby jste mi zjistili zda je to potvrzení na thc možné už jsem zoufalá někteří lidé si neuvědomují jaké mají štěstí že jsou zdraví a nic je neomezuje v každodenním životě.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

1 komentář

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

  • ZZZZZ
    4. 11. 2020
    Nejlepší komentář

    Kdyz ti to pomáhá tak prostě pokračuj. Nevím jak je to s povolením, u mně je to spíš rekreační záležitost z hlediska smíchu, jídla a dobrého spánku. Na pocení mi pomohl Electro Antiperspirant. Jeden kamarád hulil každý den a teď je úplně vypatlaný, prostě zelenina. V tvým věku spíš zkus Electro Antiperspirant a hulení si nech na víkendové večery :)

    Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.