Vytvořit téma

Téma: Pokožka

Máte dotazy týkající se vhodného ošetření Vaší pokožky? Na tomto fóru najdete dermatologická řešení a řadu dalších informací.

Korekce jizev laserem - červené fleky po oloupání stroupků

RoyalesTV843554
· Vytvořeno: 1. 11. 2019 · Aktualizováno: 12. 11. 2019

Dobrý den, dne 25.10 jsem podstoupil zákrok korekci jizev pomoci laseru v Brně. Pan doktor použil CO2 laser, po zákroku se mi udělaly stroupky, které dle mého se začli až moc rychle loupat. Cca po 3-4 dnech, vždy při mazání, ovšem na tvář jsem netlačil ale mazal jsem často cca 5-6x den. Právě díky tomuto mám pocit že stroupky povolily. Teď mam na obličeji nevzhledné tmavě červené fleky připomínající jizvy. Mazal jsem krémem cicalfate . Za jak dlouho se rány výhoji ? A nebudou z toho jizvy ? Děkuji B.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

3 komentáře

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • RoyalesTV843554
  12. 11. 2019

  *S Váma překlep, omlouvám se

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • RoyalesTV843554
  12. 11. 2019

  Souhlasím škoda že se to tak nedělá i nyní . Každopádně jsem víc zjizveny, než před zákrokem. Proč se jizva opravuje jizvou ? To se vytlouká klín klínem ? Na to kolik stál zákrok peněz tak jsem ani o riziku dalšího zjizvení nebyl informován, už nikdy více ČR. Je čas navštívit rodinu v USA a tam následně specializované dermatology co si svou výplatu zaslouží. I tak děkuji za odpověď pane doktore 100% s Váňa souhlasím.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • MUDr. David Tomášek

  MUDr. David Tomášek

  · 5. 11. 2019
  Nejlepší komentář

  Dnešní svět je moc urychlený a výkony CO2 laserem se dělají rychle a hned. Když jsem začínal s Laserem před cca 25 lety (byly ale jiné Lasery) tak se zvl. na obličeji dělly dlouhotrvající testy zda paprsek nevytvoří jizvu, podle toho se řeší i intenzita. Zvl. na obličeji by se to mělo dělat. Ale dnes se výkon provede hned. Nejspíš se jizvy resp. zarudnutí časem vybělí, ale chce to být trpělivý.
  Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
  Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!