Vytvořit téma

Téma: Pokožka

Máte dotazy týkající se vhodného ošetření Vaší pokožky? Na tomto fóru najdete dermatologická řešení a řadu dalších informací.

Keratosis pilaris na rukou

Bara22
Olomouc · Vytvořeno: 3. 3. 2021 · Aktualizováno: 16. 3. 2021

Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda se zabýváte léčbou Keratosis Pilaris. Tento problém mě trápí již od dětství. Na rukou mám drobné pupínky, které se stávají viditelnější v zimě, při fyzické aktivitě, podráždění atd. Při každém sprchování používám pealing a 2x denně mažu krémem s vysokým obsahem Urey. Někde jsem četla, že zabírá chemický pealing či laser. Toto onemocnění mě trápí pouze po estetické stránce. Moc děkuji za odpověď.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

1 komentář

• MarcelaEstheticon
    Doporučený člen
    16. 3. 2021

Dobrý den Báro,

také jsem se dočetla, že na keratosis pilaris jedině laserem. Na následujícím odkazu naleznete seznam klinik a lékařů, kteří se laserovým odstraněním zabývají. Přes kontaktní formulář si můžete požádat o více informací, možnou konzultaci a cenovou nabídku.
    https://www.estheticon.cz/chirurgove/laserove-odstraneni-rozsirenych-zilek/ceska-republika/olomoucky
    Dejte určitě vědět zda jste našla řešení.
    Hezký den

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!