Vytvořit téma

SlimLipo - nehezký výsledek

katy288521
· Vytvořeno: 20 kvě 2015 · Aktualizace: 9 srp 2018

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o názor. Před měsícem jsem podstoupila SlimLipo břicha s tím, že jsem byla paní doktorkou ujištěna, že jsem ideální kandidát štíhlá) 160/54kg, ale v oblasti břicha tuk.... Bohužel, výsledek je skutečně nehezký viz foto. Lékař uznává, že břicho není hezké a navrhl cca za měsíc korekci laserem - tzn. znovu zavedení kanyly do původního vpichu a jakési uvolnění kůže. Já si ale nejsem jista, zda je to správný postup abojím se aby nevyl výsledek ještě horší. Bricho bylo před operací naprosto hladké a bez zvrásnění, jen ten tuk....

Děkuji, Kateřina

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

4 komentáře

• Estuliii
    9 srp 2018

Tak to je velký mazec no ? tohle mi udělat s břichem tak fakt nevím to bych radši měla ten špek,zadala bych o vracení peněz tohle je fakt katastrofa

• Lela734032
    8 srp 2018

Pridávam sa, je to príšerné. Kde vám to spôsobili? A ako to dopadlo?

• sandysandy
    26 čec 2018

Kde jste na tom byla a jak to dopadlo? To je hrůza... :(

• MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika

· 23 kvě 2015
    Nejlepší komentář

Takové nerovnosti, které jsou na Vaší fotografii, občas bývají, ale, a to zdůrazňuji, u obrovských břich, kde provedeme nejdříve liposukci a po zhojení abdominoplastiku. To znamená, nejprve odsátí a po zhojení odříznutí kůže-abdnominoplastika.
    Navíc podle ran, kudy asi byla zavedena liposukční kanyla a snad i optické vlákno, si nejsem jistý, zda se jednalo o Slim Lipo.
    Po korektně provedené Slim Lipo , jsou vstupní ranky vel.max. do 3 m.
    V každém případě, je nutné, aby operatér zničil, a to jakoukoli dostupnou technologií-(laser, radiofrekvence, mechanická-sondou nebo vodním paprskem apod.) vznikající vazivové „srůsty“, které vtahují kůži do nevzhledných vrásek, a to dříve než budou fixované natolik, že to již nepůjde. Tedy-ihned!!! Stran dalších nerovností, a tím je ponechaný tuk, není třeba spěchat.
    Zravím foldyna

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.