SlimLipo - nehezký výsledek

katy288521
· Vytvořeno: 20. 5. 2015 · Aktualizováno: 28. 5. 2021

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o názor. Před měsícem jsem podstoupila SlimLipo břicha s tím, že jsem byla paní doktorkou ujištěna, že jsem ideální kandidát štíhlá) 160/54kg, ale v oblasti břicha tuk.... Bohužel, výsledek je skutečně nehezký viz foto. Lékař uznává, že břicho není hezké a navrhl cca za měsíc korekci laserem - tzn. znovu zavedení kanyly do původního vpichu a jakési uvolnění kůže. Já si ale nejsem jista, zda je to správný postup abojím se aby nevyl výsledek ještě horší. Bricho bylo před operací naprosto hladké a bez zvrásnění, jen ten tuk....

Děkuji, Kateřina

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

7 komentářů

Reklama
  • Simonakaminkova
    28. 5. 2021

ja jdu v pondeli na ultrazvuk ku jednomu dr a v utery ku dr nebot na te klince nemaji ultrazvuk .

• lucinkaHvezdicka
    Doporučený člen
    28. 5. 2021

Ahojda, no vždycky se to může nějak pokazit.
    Katy? Jak to nakonec dopadlo? Dala jste na radu pana doktora Foldyny? Pevně doufám, že je už vše ok. Dejte vědět
    Simčo, a co Vám na to Váš chirurg řekl? Nabídl nějaké řešení?

• Simonakaminkova
    26. 5. 2021

Dobry vecer no ja mam zase 6 mesicu po,slimlipo a bricho tvrde vypoukle a bolestive.i mne bylo receno ze to pujde super ze je tam hodne tuku. No lituju a popravdev Uz nikdy nedam na recenze v internetu! Vlevo nahore pred ostatni dnes

• Estuliii
    9. 8. 2018

Tak to je velký mazec no ? tohle mi udělat s břichem tak fakt nevím to bych radši měla ten špek,zadala bych o vracení peněz tohle je fakt katastrofa

• Lela734032
    8. 8. 2018

Pridávam sa, je to príšerné. Kde vám to spôsobili? A ako to dopadlo?

• sandysandy
    26. 7. 2018

Kde jste na tom byla a jak to dopadlo? To je hrůza... :(

• MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika

MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika

· 23. 5. 2015
    Nejlepší komentář

Takové nerovnosti, které jsou na Vaší fotografii, občas bývají, ale, a to zdůrazňuji, u obrovských břich, kde provedeme nejdříve liposukci a po zhojení abdominoplastiku. To znamená, nejprve odsátí a po zhojení odříznutí kůže-abdnominoplastika.
    Navíc podle ran, kudy asi byla zavedena liposukční kanyla a snad i optické vlákno, si nejsem jistý, zda se jednalo o Slim Lipo.
    Po korektně provedené Slim Lipo , jsou vstupní ranky vel.max. do 3 m.
    V každém případě, je nutné, aby operatér zničil, a to jakoukoli dostupnou technologií-(laser, radiofrekvence, mechanická-sondou nebo vodním paprskem apod.) vznikající vazivové „srůsty“, které vtahují kůži do nevzhledných vrásek, a to dříve než budou fixované natolik, že to již nepůjde. Tedy-ihned!!! Stran dalších nerovností, a tím je ponechaný tuk, není třeba spěchat.
    Zravím foldyna

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama