Vytvořit téma

Prohlubně v hrudním koši

Jirka630434
· Vytvořeno: 31. 12. 2017 · Aktualizace: 1. 1. 2018

Dobrý den, je mi 16 let. Vcelku rád cvičím a sportuji. Už od mala jsem měl prohlubně v hrudníku (viz obrázek), ale až nyní mi tyto prohlubně začali překážet. Proto bych se rád zeptal, jestli by šli odstranit cvičením, nebo chirurgickým zákrokem. A pokud chirurgickým zákrokem, tak bych se rád zeptal, u jakého lékaře, a kde bych mohl tento zákrok podstoupit.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

2 komentáře

• Jirka630434
    1. 1. 2018

Takhle, ty prohlubně se udělali kvůli tomu, že moje bránice je připojená k jiným žebrům, než by měla být.
    Proto při dýchání bránice stahuje žebra víc dovnitř. Tím mi to vadí, protože mi to zmenšuje objem plic a při větších zátěžích mám v prohlubních nepříjemný pocit. A radši strpím několik jizev, než aby mi to vadilo jakkoliv v pohybu. Proto bych se chtěl zde dovědět kontakt na nějakého chirurga, který by mi mohl pomoct.

• Maruska
    31. 12. 2017

Já teda nevím, ale nejsou ty prohlubně naopak známkou tvé vysportované postavy? Mě přijdou právě super!!!!! Máš krásný a sexy hrudník...

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.

Rádi vás vyslechneme
Zúčastněte se fóra Estheticonu. Už nám chybíte jen Vy!