Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Gynekomastie a nevyvinuty sval pod bradavkou kvoli nej

Anonymní
Robert79
Praha · Vytvořeno: 30. 8. 2020 · Poslední odpověď 10. 9. 2020

Dobry den, je nejaky doktor, ktory by vedel pri operaci gynekomastie v Prahe, upravit aj sval? Mam totiz gynekomastiu od puberty a pod bradavkami mam "dieru v prsnom svale", cize sa mi tam kvoli gynekomastii nevytvoril sval. Preto, ak by bola mozna operacia (po vysetreni samozrejme), chcel by som tam nejak upravit sval aby mi tam neostali "diery" alebo prepadnute bradavky po odstraneni gynekomastie. Je nejaka taka operacia vobec mozna? Nikde som nenasiel podobny pripad. Vopred dakujem za odpovede a odporucania.

1 komentář

Reklama
  • Laserová dermatologická klinika ALTOS

    · 10. 9. 2020
    Nejlepší komentář

    Dobrý deň,

    radi Vám ponúkneme termíny na konzultáciu s našimi plastickými chirurgami.
    Pri takýchto zákrokoch je konzultácia veľmi dôležitá pre správne zhodnotenie a doporučenie, prípadne navrhnutie iných riešení.
    Pokiaľ by pre Vás osobná konzultácia bola z časového alebo osobného hľadiska príliš komplikovaná, je možnosť zhodnotenia na základe zaslaných fotografií. Následne by sme Vám poslali vyjadrenie chirurga, prípadne aj cenovú ponuku a všetky informácie o operácii.

    Môžete nás kontaktovať na tel: ******** alebo mail: *************

    Pekný zvyšok dňa.

    S pozdravom,
    klinika Altos

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama