Vytvořit téma

Téma: Obličej a krk

Uvažujete podstoupit ošetření obličeje nebo krku, ale stále máte pochybnosti? Na fóru zaměřujícího se na tvář a krk najdete ty nejlepší tipy!

Zkušenosti s hojením faceliftu

Alibaba
· Vytvořeno: 31. 1. 2018 · Aktualizováno: 2. 2. 2018

Dobrý den,ráda bych se zeptala někoho,kdo podstoupil macs-lift,na své zkušenosti...jsem po tomto zákroku 14.dní a mám ještě modřinky,což je u mne docela normální...mám ale pravou tvář dole na čelisti asi oteklou...nevím....je prostě trochu jiná,než ta levá..na vyndání stehů jdu až příští týden,je možné,že si vše ještě jak se říká,časem sedne? Máte-li prosím někdo podobnou zkušenost,prosím o odpověď...jinak blefaroplastika a přístup pana doktora jsou opravdu perfektní...děkuji předem,za případnou odpověď..

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

5 komentářů

• Alibaba
    2. 2. 2018
    Nejlepší komentář

Děkuji a přeji hodně štěstí a zdraví..

• Safran14
    2. 2. 2018

Pokud nemate velke bolesti tak ano. Drzim palce.

• Alibaba
    2. 2. 2018

Dobrý den,děkuji za vaší odpověď...Atb jsem brala..v pátek příští týden jdu na stehy kolem uší,tak se zeptám...myslím,že dříve to stejně nemá cenu,že s tím nic udělat nejde...myslím,že po vyndání stehů,si to ještě může trochu jak se říká sednout..tak nechci plašit...tak uvidím...

• Safran14
    2. 2. 2018

Dobry den stejny zakrok jsem podstoupila v kombinaci se spodnimi vicky pred Vanocemi, hojim se dobre, modriny jsem temer nemela, ale otekla jsem po 2 tydnech byla, avsak soumerne ne jen na jedne steane, jak popisujete. Take bych radila poradit se s lekarem. Brala jste Atb?

• Anonymní

1. 2. 2018

alibabo, nechcete doktorovi zavolat dřív a zajít tam dřív, když máte pochybnosti? Jistě Vás uklidní a zná váš pooperační stav nejlépe...:-)

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.