Vytvořit téma

Téma: Obličej a krk

Uvažujete podstoupit ošetření obličeje nebo krku, ale stále máte pochybnosti? Na fóru zaměřujícího se na tvář a krk najdete ty nejlepší tipy!

koutky, syslíky...celkově povadá posmutnělá tvář

Mereia
Praha · Vytvořeno: 2. 10. 2020 · Aktualizováno: 1. 12. 2020

Dobrý den, ráda bych podstoupila zákrok na povyslé koutky a syslíky a vůbec takovou povadlejší spodní část obličeje.... a také kruhy pod očima (teoreticky padající víčko?) Je mi 35 let. Brouzdám tady všemožnými klinikami. Dokázal by mi někdo prosím doporučit vhodný zákrok nehledě na to, kde pracuje :-)? Liftingů je celá řada + všemožných úprav. Je mi jedno, co by to bylo za proceduru, ale aby pracovala s tím, co bych ráda vylepšila. Existuje nějaký Aptos Lifting, Ponytail lifting...pak nějaká ta klasika... někde nabízejí přímo zákrok na pozvednutí koutků a vytažení oblouku dolní čelisti ( úplně si nepředstavím ten efekt, ale říkám si, že by to mohlo být na syslíky) Fotku dám ráda, ale veřejně se stydím.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

1 komentář

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Laserová dermatologická klinika ALTOS

  Laserová dermatologická klinika ALTOS

  · 1. 12. 2020

  Dobrý den,

  rádi Vám nabídneme vhodné řešení na míru :)
  Pro indikaci nám můžete poslat fotografie na mail management@altos-klinika.cz a zpětně Vám zašleme nabídku včetně cenové kalkulace.

  S pozdravem a přáním hezkého dne,
  klinika Altos

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.