Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

koutky, syslíky...celkově povadá posmutnělá tvář

Anonymní
Mereia
Praha · Vytvořeno: 2. 10. 2020 · Poslední odpověď 1. 12. 2020

Dobrý den, ráda bych podstoupila zákrok na povyslé koutky a syslíky a vůbec takovou povadlejší spodní část obličeje.... a také kruhy pod očima (teoreticky padající víčko?) Je mi 35 let. Brouzdám tady všemožnými klinikami. Dokázal by mi někdo prosím doporučit vhodný zákrok nehledě na to, kde pracuje :-)? Liftingů je celá řada + všemožných úprav. Je mi jedno, co by to bylo za proceduru, ale aby pracovala s tím, co bych ráda vylepšila. Existuje nějaký Aptos Lifting, Ponytail lifting...pak nějaká ta klasika... někde nabízejí přímo zákrok na pozvednutí koutků a vytažení oblouku dolní čelisti ( úplně si nepředstavím ten efekt, ale říkám si, že by to mohlo být na syslíky) Fotku dám ráda, ale veřejně se stydím.

1 komentář

Reklama
  • Laserová dermatologická klinika ALTOS

    · 1. 12. 2020
    Nejlepší komentář

    Dobrý den,

    rádi Vám nabídneme vhodné řešení na míru :)
    Pro indikaci nám můžete poslat fotografie na mail *********** a zpětně Vám zašleme nabídku včetně cenové kalkulace.

    S pozdravem a přáním hezkého dne,
    klinika Altos

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.