Vytvořit téma

Téma: Obličej a krk

Uvažujete podstoupit ošetření obličeje nebo krku, ale stále máte pochybnosti? Na fóru zaměřujícího se na tvář a krk najdete ty nejlepší tipy!

Facelift Severní Morava

Vali
· Vytvořeno: 2. 4. 2021 · Aktualizováno: 7. 10. 2021

Máte někdo zkušenost s faceliftem nebo minifaceliftem ze Severní Moravy? Je mi 48 let a mám povislou spodní část obličeje. Je ještě nějaký jiný druh liftingu, který se používá u mírně povislé kůže? Potřebovala bych tip na dobrého doktora. Děkuji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

2 komentáře

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • lucinkaHvezdicka
  Doporučený člen
  7. 10. 2021

  Dobrý den a vyzkoušeli jste neinvazivní lifting obličeje? To mě osobně docela láká.
  https://www.estheticon.cz/zakroky/neinvazivni-lifting-obliceje

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

 • Dana_Krej_ova
  7. 10. 2021
  Nejlepší komentář

  Nejsem doktorka, ale také jsem absolvovala všechny možné nesmysly, které mají nahradit facelift bez operace. Byla jsem na mikrojehličkách kyselinou hyaluronovou, prý to zaručeně pomůže. Neudělalo to s obličejem vůbec nic(Medic Haus PRAHA). jen vyhozené 4 tisíce. Pak jsem byla na omlazení obličeje v Karlíně, metoda za 25tisíc, přes slevomat za 5 tisíc. Prý zaručeně to pomůže a je to srovnatelné s faceliftem. Zase nic. Nakonec injekční metoda kyselinou hyaluronovou do tváří a nosoretních rýh a povislé koutky - 15000 Kč, tak ta zabrala, ale je to bohužel jen na 1 rok. Z toho vyplývá, že trvalý je jedině operační facelift , je to sice dražší, ale zaručená metoda.

  Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.