Vytvořit téma

Čekací lhůta na endoskopickou operaci karpálního tunelu

Janaaaaa
· Vytvořeno: 27. 3. 2018 · Aktualizace: 29. 3. 2018

Dobrý den, jaké jsou prosím v současnosti čekací lhůty na endoskopickou operaci ruky? Měla bych zájem o termín v druhé polovině května. Jaká je cena ? Po konzervativní léčbě ( dlaha na noc ), menším zatěžování postižené ruky přes den, došlo u mne ke zmírnění obtíží, ale EMG vyšetření prokázalo středně těžké postižení ruky, s indikací na operační řešení. Jaká je prognóza, jedná se jen o přechodné zlepšení a operaci ruky se stejně v budoucnu nevyhnu ? Zvažuji, zda uskutečnit operaci ruky v druhé polovině května, či zda odložit dle aktuálních obtíží. Děkuji předem za odpovědi.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

1 komentář

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

  • nada6143818
    29. 3. 2018
    Nejlepší komentář

    Hezký den, Jano, jaká je čekací lhůta na OP byste se měla zeptat rovnou na pracovišti, které jste si pro OP vybrala nebo o něm uvažujete. Všude budete muset nejprve absolvovat konzultaci před operací a až pak Vám mohou nabídnout termín k operaci. Takže je potřeba počítat i s nějakým dalším časem navíc, než budete mít i termín na toto vyšetření/zkonzultování před operací. Mějte se pěkně, Naďa

    Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi vás vyslechneme
Zúčastněte se fóra Estheticonu. Už nám chybíte jen Vy!