Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zkušenosti s obdobím těsně po abdominoplastice

Anonymní
libka80
Ostrava · Vytvořeno: 25. 1. 2016 · Poslední odpověď 23. 4. 2018

Je tu Prosím někdo, kdo má po zákroku a mohl by popsat stav .Kdy se poprvé sprchovat,jak vypadá jizva, bolesti, atd. Budu vděčna za jakkoli rady, :)

3 komentáře

Reklama
  • Anonymní

    mich6149667

    23. 4. 2018
    Nejlepší komentář

    Jenny - abdominoplastika stojí přibližně 35-45.000 Kč - mrkni ze na ceník, kde si můžeš vyfiltrovat lékaře ze svého okolí: https://www.estheticon.cz/ceniky/abdominoplastika-operace-bricha. Je možné se poradit s lékařem - nejlépe si zajít do nemocnice na oddělení plastické chirurgie, zda by to nešlo dát na pojišťovnu, ale samozřejmě to celé prodlouží a pak už si asi nemůžeš vybírat lékaře, které převis kůže odstraní. Jak to vidíš ty - je to převis po dětech? Zde najdeš informace ohledně podmínek, kdy je abdominoplastika napojišťvnu https://www.estheticon.cz/diskuze/financovani-abdominoplastiky/abdominoplastika-hrazena-pojistovnou-i70875 děj vědět, Míša

  • Anonymní
    Jenny692049
    21. 4. 2018

    Dobrý den, chtěla bych jít take na odříznutí břicha. Mohu se zeptat na kolik vás to vše vyšlo? Děkuji Jitka

  • Anonymní
    Mates196523
    26. 1. 2016

    Ahoj,jsem po zákroku přesně 3 týdny. Po operaci jsem měla dreny 5 dní (byla jsem s tím už doma),šestý den mi je pan doktor vyndal a mohla jsem se krátce osprchovat. Jinak si vždy po sprše trochu suším náplasti fénem. Jizva je sice dlouhá,mám ji až za kyčle,ale úplně tenká a nebolí. Analgetika jsem měla naposledy druhý den po operaci,pak už nebylo potřeba. Cca prvních 10 dní jsem spala na zádech s podloženýma nohama,teď už se v pohodě vyspím na boku. Pokud bys chtěla ještě něco vědět,pisni:-) Martina

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama